| MOQ: | 100 rollen |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standaard Verpakking: | Doe de tapes in een plastic zak en plaats ze vervolgens in de doos |
| Levertijd: | 7-10 dagen |
| Betaalmethode: | T/t, l/c, d/p |
| Leveringscapaciteit: | Broodje 100000 per Week |
SP-TX255H-2 is een 255 μm hoogtemperatuur transparante PET-tape met dubbelzijdige siliconen kleefstof.Ideaal voor schermbescherming, verfmaskeren en siliconen binden.
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Totaal dikte | 255 ± 20 μm |
| Kleefstofdikte | 130 ± 10 μm |
| Peelsterkte | ≥ 1000 g/25,4 mm (180°) |
| Temperatuurbestendigheid | 180°C/30 min |
| Basismateriaal | Doorzichtige PET-film |
| Kleefstof | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
![]()
![]()
Sanfeng Win New Material (Jiangsu) Co., Ltd. (hierna "Sanfeng Win" genoemd) is opgericht in 2010. Het is een particuliere onderneming die onderzoek en ontwikkeling, productie en verkoop van lijmproducten integreert.met toonaangevende coatingtechnologie en een professioneel R&D-teamHet bedrijf is gespecialiseerd in de productie van hoogtemperatuurbestendige banden, optische beschermende films, blauwe films voor nieuwe energiebatterijen, warmdrukfilms voor aerogelverpakkingen,fotovoltaïsche geperforeerde banden, fotovoltaïsche achterplaten en andere producten, die veel worden gebruikt in elektronica, mobiele telefoonschermen, PCB, poederbespuiting, isolatie, matrassnijden, drukkunststoffen,aluminium omhulsel voor batterijcellen, FPC, nieuwe energie, fotovoltaïsche en andere industrieën.
Om de kwaliteitseisen van het product te waarborgen, is het bedrijf uitgerust met precisiecoatingsapparatuur en professionele R&D- en technische talenten.
Het bedrijf beschikt over een zuivere werkplaats met een hoge zuiverheid en een multifunctionele productielijn voor precisiecoating van samengestelde stoffen, die klanten R&D, ontwerpschema's en feedback over markttoepassingen biedt.en kan in onafhankelijke massaproductiediensten plaatsen.