| MOQ: | 1000 ρολά |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυπική συσκευασία: | Σφραγίστε τη συσκευασία πρώτα και μετά βάλτε τα στο χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7-10 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100000 ρολά την εβδομάδα |
Το DTT100 είναι μια διπλής όψης ταινία ακρυλικής PET 100um με εισαγόμενη κόλλα.Χρησιμοποιείται ευρέως για τη σύνδεση ηλεκτρονικών συσκευών, πλαστικά, μέταλλα και πολλά άλλα.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Συνολικό πάχος | 100 ± 5 μm |
| Δυνατότητα προσκόλλησης | ≥ 1000 g/25 mm (180°) |
| Δύναμη συγκράτησης | ≥12 ώρες/KG/20mm2 |
| Αρχική επιφάνεια | ≤ 150 |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | -5°C έως 80°C |
| Συνθήκη δοκιμής | 23±1°C, 50±5% RH |
![]()
Η Sanfeng Win New Materials (Jiangsu) Co., Ltd. (Sanfeng Win), που ιδρύθηκε το 2010, είναι ιδιωτική επιχείρηση που ενσωματώνει την έρευνα και ανάπτυξη, την παραγωγή και τις πωλήσεις προϊόντων συγκολλητικών.Με την κορυφαία τεχνολογία επικάλυψης στον κλάδο και μια επαγγελματική ομάδα Ε&ΑΕιδικευόμαστε σε ταινίες ανθεκτικές σε υψηλές θερμοκρασίες, οπτικές προστατευτικές ταινίες, νέες ταινίες μπλε μπαταρίας ενέργειας, ταινίες θερμής πίεσης συσκευασίας αερογέλου, φωτοβολταϊκές διατμημένες ταινίες και backsheets.Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως στην ηλεκτρονική, οθόνες κινητών τηλεφώνων, PCB, ψεκασμός σκόνης, μόνωση, κοπή πετσέτας, εκτύπωση πλαστικών, συσκευασία περιβλήματος αλουμινίου κυψελών μπαταρίας, FPC, νέες ενέργειες και φωτοβολταϊκές βιομηχανίες.Εφοδιασμένα με εξοπλισμό επικάλυψης ακριβείας, ένα καθαρό εργαστήριο υψηλής καθαρότητας και μια πολυλειτουργική γραμμή παραγωγής σύνθετης επικάλυψης ακριβείας, παρέχουμε στους πελάτες Ε& Α, λύσεις σχεδιασμού και ανατροφοδότηση της εφαρμογής της αγοράς,να επιτρέπουν στις ανεξάρτητες υπηρεσίες μαζικής παραγωγής να εξασφαλίζουν την ποιότητα των προϊόντων.
Ποιο είναι το συνολικό πάχος του DTT100;
Είναι 100±5 μm.
Ποιο είναι το εύρος αντοχής θερμοκρασίας;
- 5°C έως 80°C.
Ποια είναι η δύναμη προσκόλλησης;
≥ 1000 g/25 mm (180° peeling).
Είναι κατάλληλο για κοπή με πετσέτα;
Ναι, έχει εύκολη κοπή.
Πώς να φυλάξω την κασέτα;
Αποθηκεύεται σε θερμοκρασία 18-25°C, 40- 70% RH, αποφεύγεται η άμεση ηλιοφάνεια.
Πόσο διαρκεί;
Η μέγιστη διάρκεια ζωής είναι 3 μήνες.