| MOQ: | 1000 ρολά |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυπική συσκευασία: | Σφραγίστε τη συσκευασία πρώτα και μετά βάλτε τα στο χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7-10 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100000 ρολά την εβδομάδα |
Το DTT100 είναι μια ακρυλική ταινία PET διπλής όψης 100um με εισαγόμενη κόλλα. Προσφέρει ισχυρή πρόσφυση & συγκράτηση, καλή προσαρμοστικότητα, εύκολη κοπή με μήτρα, αντοχή στη θερμότητα & την υγρασία. Χρησιμοποιείται ευρέως για τη συγκόλληση ηλεκτρονικών, πλαστικών, μετάλλων και άλλων.
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Συνολικό Πάχος | 100±5um |
| Δύναμη Πρόσφυσης | ≥1000g/25mm (180°) |
| Δύναμη Συγκράτησης | ≥12 ώρες/KG/20mm² |
| Αρχική Κολλητικότητα | ≤150 |
| Αντοχή σε Θερμοκρασία | -5°C έως 80°C |
| Συνθήκες Δοκιμής | 23±1°C, 50±5% RH |
![]()
![]()
Η Sanfeng Win New Materials (Jiangsu) Co., Ltd. (Sanfeng Win), που ιδρύθηκε το 2010, είναι μια ιδιωτική επιχείρηση που ενσωματώνει Ε&Α, παραγωγή και πωλήσεις προϊόντων κόλλας. Με τεχνολογία επίστρωσης κορυφαία στον κλάδο και επαγγελματική ομάδα Ε&Α, ειδικευόμαστε σε ταινίες ανθεκτικές σε υψηλές θερμοκρασίες, προστατευτικές μεμβράνες οπτικών, μπλε μεμβράνες μπαταριών νέας ενέργειας, μεμβράνες θερμής πίεσης συσκευασίας αερογέλης, διάτρητες ταινίες φωτοβολταϊκών και πίσω φύλλα. Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε ηλεκτρονικά, οθόνες κινητών τηλεφώνων, PCB, βαφή πούδρας, μόνωση, κοπή με μήτρα, εκτύπωση πλαστικών, περιτύλιξη περιβλήματος αλουμινίου κυψελών μπαταριών, FPC, νέα ενέργεια και φωτοβολταϊκές βιομηχανίες. Εξοπλισμένοι με εξοπλισμό ακριβείας επίστρωσης, εργαστήριο καθαρού χώρου υψηλής καθαρότητας και πολυλειτουργική γραμμή παραγωγής σύνθετης επίστρωσης ακριβείας, παρέχουμε στους πελάτες λύσεις Ε&Α, σχεδιασμού και ανατροφοδότηση εφαρμογών στην αγορά, επιτρέποντας ανεξάρτητες υπηρεσίες μαζικής παραγωγής για τη διασφάλιση της ποιότητας των προϊόντων.
Ποιο είναι το συνολικό πάχος του DTT100;
Είναι 100±5um.
Ποιο είναι το εύρος αντοχής σε θερμοκρασία;
-5°C έως 80°C.
Ποια είναι η δύναμη πρόσφυσης;
≥1000g/25mm (180° ξεφλούδισμα).
Είναι κατάλληλο για κοπή με μήτρα;
Ναι, χαρακτηρίζεται από εύκολη κοπή με μήτρα.
Πώς πρέπει να αποθηκεύω την ταινία;
Αποθηκεύστε στους 18-25°C, 40-70% RH, αποφύγετε το άμεσο ηλιακό φως.
Ποια είναι η διάρκεια ζωής;
Η μέγιστη διάρκεια ζωής είναι 3 μήνες.