| Adedi: | 100 Paket |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart Paketleme: | Önce ambalajı ısıyla kapatın, ardından bunları kartona koyun |
| Teslim süresi: | Müzakere edilecek |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Haftada 100000 rulo |
DTT100, ithal yapıştırıcıya sahip 100um PET akrilik iki taraflı bir banttır.Elektronik yapıştırma için yaygın olarak kullanılır, plastikler, metaller ve daha fazlası.
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Toplam Kalınlık | 100±5um |
| Yapışkanlık Gücü | ≥1000g/25mm (180°) |
| Tutma Gücü | ≥12 saat/KG/20 mm2 |
| Başlangıç Tıklaması | ≤ 150 |
| Sıcaklığa dayanıklılık | -5°C ila 80°C |
| Test Durumu | 23±1°C, 50±5% RH |
![]()
![]()
Sanfeng Win New Materials (Jiangsu) Co., Ltd. (Sanfeng Win), 2010 yılında kurulan, yapıştırıcı ürünlerin Ar-Ge, üretimi ve satışını entegre eden özel bir işletmedir.Endüstri lideri kaplama teknolojisi ve profesyonel bir Ar-Ge ekibi ile, yüksek sıcaklığa dayanıklı bantlar, optik koruyucu filmler, yeni enerji bataryası mavi filmler, aerogel ambalajı sıcak baskı filmleri, fotovoltaik delikli bantlar ve arka tabakalar konusunda uzmanlaştık.Ürünlerimiz elektronikte yaygın olarak kullanılmaktadır., cep telefonu ekranları, PCB, toz püskürtme, yalıtım, ölçekli kesme, baskı plastikleri, pil hücresi alüminyum kaplama, FPC, yeni enerji ve fotovoltaik endüstriler.Kesinlikle kaplama ekipmanı ile donatılmış, yüksek arıtma temiz atölyesi ve çok fonksiyonel bileşik hassas kaplama üretim hattı, müşterilere araştırma ve geliştirme, tasarım çözümleri ve pazar uygulaması geri bildirimleri sağlıyoruz,Bağımsız seri üretim hizmetlerinin ürün kalitesini sağlamak için.
DTT100'ün toplam kalınlığı nedir?
100±5um.
Sıcaklık direnci aralığı nedir?
- 5°C'den 80°C'ye kadar.
Yapışkanlık gücü nedir?
≥1000g/25mm (180° kabuğu).
Çakma kesimi için uygun mu?
Evet, kolay bir şekilde kesilebilir.
Kaseti nasıl saklamalıyım?
18-25°C, 40-70% RH' de saklanmalı, doğrudan güneş ışığından kaçınmalıdır.
Ne kadar kalıcı?
Maksimum raf ömrü 3 aydır.