| MOQ: | 5000㎡ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυπική συσκευασία: | Σφραγίστε τη συσκευασία πρώτα και μετά βάλτε τα στο χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7-10 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100000 ㎡ την εβδομάδα |
Η TX3515A είναι μια κόκκινη ταινία σιλικόνης υψηλής θερμοκρασίας 50μm με υπόστρωμα PET. Διαθέτει καλή αρχική πρόσφυση, επανατοποθετούμενη, αφαίρεση χωρίς υπολείμματα, μόνωση και αντοχή στη θερμότητα έως 180°C. Ιδανική για προστασία γυαλιού LCD/PDA, κάλυψη για βαφή και συγκόλληση καουτσούκ σιλικόνης.
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Συνολικό πάχος | 50±5 μm |
| Πάχος ξηρής επίστρωσης | 12±5 μm |
| Αντοχή πρόσφυσης | 600g±200g/25mm (180°) |
| Αντοχή σε θερμοκρασία | 180°C/30min |
| Συνθήκη δοκιμής | 23±1°C, 50±5% RH |
| Υλικό | PET + κόκκινη κόλλα σιλικόνης |
![]()
![]()
Η Sanfeng Win New Materials (Jiangsu) Co., Ltd. (Sanfeng Win), που ιδρύθηκε το 2010, είναι μια ιδιωτική επιχείρηση που ενσωματώνει Ε&Α, παραγωγή και πωλήσεις προϊόντων κόλλας. Με κορυφαία τεχνολογία επίστρωσης στον κλάδο και επαγγελματική ομάδα Ε&Α, ειδικευόμαστε σε ταινίες ανθεκτικές σε υψηλές θερμοκρασίες, προστατευτικές οπτικές μεμβράνες, μπλε μεμβράνες μπαταριών νέας ενέργειας, μεμβράνες θερμής πίεσης για συσκευασία αερογέλης, διάτρητες ταινίες φωτοβολταϊκών και πίσω φύλλα. Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε ηλεκτρονικά, οθόνες κινητών τηλεφώνων, PCB, ψεκασμό πούδρας, μόνωση, κοπή, εκτύπωση πλαστικών, περιτύλιξη περιβλήματος μπαταριών, FPC, νέα ενέργεια και φωτοβολταϊκές βιομηχανίες. Εξοπλισμένοι με εξοπλισμό επίστρωσης ακριβείας, εργαστήριο καθαρισμού υψηλής καθαρότητας και πολυλειτουργική γραμμή παραγωγής σύνθετης επίστρωσης ακριβείας, παρέχουμε στους πελάτες λύσεις Ε&Α, σχεδιασμού και ανατροφοδότηση εφαρμογών στην αγορά, επιτρέποντας ανεξάρτητες υπηρεσίες μαζικής παραγωγής για τη διασφάλιση της ποιότητας των προϊόντων.