| MOQ: | 5000㎡ |
| Cena: | Zbywalny |
| Standardowe opakowanie: | Najpierw zgrzej opakowanie, a następnie włóż je do kartonu |
| Okres dostawy: | 7-10 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 100 000㎡ tygodniowo |
TX3515A to 50-mikrometrowa, czerwona taśma silikonowa do wysokich temperatur z podkładem PET. Charakteryzuje się dobrą początkową przyczepnością, możliwością ponownego pozycjonowania, usuwaniem bez pozostawiania śladów, izolacją i odpornością na temperaturę do 180°C. Idealna do ochrony szkła LCD/PDA, maskowania podczas malowania i klejenia gumy silikonowej.
| Przedmiot | Specyfikacja |
|---|---|
| Grubość całkowita | 50±5 μm |
| Grubość suchej powłoki | 12±5 μm |
| Siła przylegania | 600g±200g/25mm (180°) |
| Odporność na temperaturę | 180°C/30min |
| Warunki testowania | 23±1°C, 50±5% RH |
| Materiał | PET + czerwony klej silikonowy |
![]()
![]()
Sanfeng Win New Materials (Jiangsu) Co., Ltd. (Sanfeng Win), założona w 2010 roku, jest prywatnym przedsiębiorstwem integrującym badania i rozwój, produkcję i sprzedaż produktów klejących. Dzięki wiodącej w branży technologii powlekania i profesjonalnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu specjalizujemy się w taśmach odpornych na wysokie temperatury, optycznych foliach ochronnych, niebieskich foliach do akumulatorów nowej energii, foliach do gorącego prasowania opakowań aerogelu, perforowanych taśmach fotowoltaicznych i foliach tylnych. Nasze produkty są szeroko stosowane w elektronice, ekranach telefonów komórkowych, PCB, malowaniu proszkowym, izolacji, wykrawaniu, druku tworzyw sztucznych, owijaniu aluminiowych obudów ogniw akumulatorowych, FPC, nowej energii i przemyśle fotowoltaicznym. Wyposażeni w precyzyjny sprzęt do powlekania, warsztat czysty o wysokiej czystości i wielofunkcyjną linię produkcyjną do precyzyjnego powlekania kompozytowego, zapewniamy klientom rozwiązania w zakresie badań i rozwoju, projektowania oraz informacje zwrotne dotyczące zastosowań rynkowych, umożliwiając niezależne usługi masowej produkcji w celu zapewnienia jakości produktu.