| MOQ: | 100 rollen |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standaard Verpakking: | Eerst heet verzegelen en vervolgens in de doos doen |
| Levertijd: | 7-10 dagen |
| Betaalmethode: | T/t, l/c, d/p |
| Leveringscapaciteit: | Broodje 100000 per Week |
KX7525-SS is een 100 μm donkere polyimide siliconen tape met hoge temperatuurbestandheid tot 260°C, goede hechting, alcohol/zuur/alkalibestandheid, restvrije peeling,laag elektrolyse- en wrijvingsvermogenGeschikt voor isolatie, bundeling en bescherming tegen hoge temperaturen.
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Totaal dikte | 100 ± 5 μm |
| Dikte van de drooglaag | 25 ± 5 μm |
| Aansluitingsvermogen | 600±200 g/25 mm (180°) |
| Temperatuurbestendigheid | 260°C/30 minuten |
| Testconditie | 23±1°C, 50±5% RH |
| Houdbaarheid | 6 maanden |
![]()
![]()
![]()
Sanfeng Win New Materials (Jiangsu) Co., Ltd. (hierna "Sanfeng Win" genoemd) is opgericht in 2010. Het is een particuliere onderneming die onderzoek en ontwikkeling, productie en verkoop van lijmproducten integreert.met toonaangevende coatingtechnologie en een professioneel R&D-teamHet bedrijf is gespecialiseerd in de productie van hoogtemperatuurbestendige banden, optische beschermende films, blauwe films voor nieuwe energiebatterijen, warmdrukfilms voor aerogelverpakkingen,fotovoltaïsche geperforeerde banden, fotovoltaïsche achterplaten en andere producten, die veel worden gebruikt in elektronica, mobiele telefoonschermen, PCB, poederbespuiting, isolatie, matrassnijden, drukkunststoffen,aluminium omhulsel voor batterijcellen, FPC, nieuwe energie, fotovoltaïsche en andere industrieën.
Om de kwaliteitseisen van het product te waarborgen, is het bedrijf uitgerust met precisiecoatingsapparatuur en professionele R&D- en technische talenten.
Het bedrijf beschikt over een zuivere werkplaats met een hoge zuiverheid en een multifunctionele productielijn voor precisiecoating van samengestelde stoffen, die klanten R&D, ontwerpschema's en feedback over markttoepassingen biedt.en kan in onafhankelijke massaproductiediensten plaatsen.
Het is 30 minuten bestand tegen 260°C.
Nee, het is reststoffenvrij.
100 ± 10 μm.
18°C, 40°C, 70°C, koele en donkere plek.
- Zes maanden.
PI film + siliconen lijm.