| Adedi: | 100 rulo |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart Paketleme: | Önce sıcak mühürleyin, ardından bunları kartona koyun |
| Teslim süresi: | Müzakere edilecek |
| Ödeme yöntemi: | T/T, L/C, D/P |
| Tedarik Kapasitesi: | Haftada 100000 Rulo |
KX7525-SS, 260°C'ye kadar yüksek sıcaklık dayanımına, iyi yapışmaya, alkol/asit/alkali direncine, kalıntı bırakmadan soyulmaya, düşük elektroliz ve sürtünme direncine sahip 100μm koyu renkli polimit silikon banttır. Yalıtım, paketleme ve yüksek sıcaklık koruması için uygundur.
| Ürün | Özellik |
|---|---|
| Toplam Kalınlık | 100±5 μm |
| Kuru Kaplama Kalınlığı | 25±5 μm |
| Yapışma Mukavemeti | 600±200g/25mm (180°) |
| Sıcaklık Dayanımı | 260°C/30 dakika |
| Test Koşulu | 23±1°C, %50±5 RH |
| Raf Ömrü | 6 ay |
![]()
![]()
![]()
Sanfeng Win New Materials (Jiangsu) Co., Ltd. (bundan sonra Sanfeng Win olarak anılacaktır) 2010 yılında kurulmuştur. Yapışkan ürünlerin Ar-Ge, üretim ve satışını entegre eden, sektör lideri kaplama teknolojisine ve profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahip özel bir kuruluştur. Şirket, yüksek sıcaklığa dayanıklı bantlar, optik koruyucu filmler, yeni enerji bataryası mavi filmleri, aerogel ambalaj sıcak pres filmleri, fotovoltaik delikli bantlar, fotovoltaik arka kaplamalar ve diğer ürünlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu ürünler elektronik, cep telefonu ekranları, PCB, toz boyama, yalıtım, kalıp kesme, baskı plastikleri, batarya hücresi alüminyum kasa sargısı, FPC, yeni enerji, fotovoltaik ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Ürün kalitesi gereksinimlerini karşılamak için şirket hassas kaplama ekipmanları ve profesyonel Ar-Ge ve teknik yeteneklerle donatılmıştır.
Şirket, müşterilere Ar-Ge, tasarım şemaları ve pazar uygulama geri bildirimleri sunan yüksek saflıkta temiz bir atölyeye ve çok fonksiyonlu kompozit hassas kaplama üretim hattına sahiptir ve bağımsız seri üretim hizmetleri sunabilir.
30 dakika boyunca 260°C'ye dayanır.
Hayır, kalıntı bırakmaz.
100±10 μm.
18–25°C, %40–70 RH, serin ve karanlık bir yer.
6 ay.
PI film + silikon yapıştırıcı.