| MOQ: | 100 ρολά |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυπική συσκευασία: | Σφραγίστε πρώτα εν θερμώ και μετά τοποθετήστε τα στο χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7-10 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/t, l/c, d/p |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | Ρόλος 100000 την εβδομάδα |
Το KX2015+2 είναι μια ταινία πολυμιδίνης σιλικόνης υψηλής θερμοκρασίας 35μm με ισχυρή προσκόλληση, αντοχή σε αλκοόλ / οξύ / αλκαλικό, απολέπιση χωρίς υπολείμματα, χαμηλή ηλεκτρόλυση και αντοχή σε τριβή.Αντέχει στους 260 βαθμούς για 30 λεπτά., ιδανικό για υψηλής θερμοκρασίας μόνωση και προστασία.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Συνολικό πάχος | 35±5 μm |
| Δάχος ξηρής επικάλυψης | 15±5 μm |
| Δυνατότητα προσκόλλησης | 150·300 g/25 mm |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | 260°C/30 λεπτά |
| Κατάσταση απολέπισης | 180°, 300 mm/min |
![]()
![]()
Η Sanfeng Win New Materials (Jiangsu) Co., Ltd. (εφεξής "Sanfeng Win") ιδρύθηκε το 2010.με κορυφαία τεχνολογία επικάλυψης στον κλάδο και επαγγελματική ομάδα Ε&ΑΗ εταιρεία ειδικεύεται στην παραγωγή ταινιών ανθεκτικών σε υψηλές θερμοκρασίες, οπτικών προστατευτικών ταινιών, νέων μπλε ταινιών μπαταριών ενέργειας, ταινιών θερμής πίεσης συσκευασίας αερογέλης,Φωτοηλεκτρικές διάτρητες ταινίες, φωτοβολταϊκά backsheets και άλλα προϊόντα, τα οποία χρησιμοποιούνται ευρέως στα ηλεκτρονικά προϊόντα, στις οθόνες κινητών τηλεφώνων, στα PCB, στο ψεκασμό σκόνης, στην μόνωση, στην τεμαχισμένη κοπή, στα πλαστικά εκτύπωσης,περιτύλιγμα θήκης από αλουμίνιο κυψελών μπαταρίας, FPC, νέες ενέργειες, φωτοβολταϊκές και άλλες βιομηχανίες.
Για να διασφαλιστεί η ποιότητα των προϊόντων, η εταιρεία είναι εξοπλισμένη με εξοπλισμό επικάλυψης ακριβείας και επαγγελματική έρευνα και ανάπτυξη και τεχνικά ταλέντα.
Η εταιρεία διαθέτει καθαρό εργαστήριο υψηλής καθαρότητας και μια πολυλειτουργική γραμμή παραγωγής σύνθετης επικάλυψης ακριβείας, η οποία παρέχει στους πελάτες έρευνα και ανάπτυξη, σχέδια σχεδιασμού και ανατροφοδότηση σχετικά με τις εφαρμογές της αγοράς,και μπορεί να θέσει σε ανεξάρτητες υπηρεσίες μαζικής παραγωγής.
Αντέχει στους 260 βαθμούς για 30 λεπτά.
Όχι, δεν έχει υπολείμματα.
35 ± 5 μm.
18°C, 40°C, 70°C, δροσερό και σκοτεινό μέρος.
Έξι μήνες.
Φόρμα PI + κόλλα από σιλικόνη.