| MOQ: | 5000㎡ |
| Cena: | Zbywalny |
| Standardowe opakowanie: | Najpierw zgrzej opakowanie, a następnie włóż je do kartonu |
| Okres dostawy: | 7-10 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 100 000㎡ tygodniowo |
TX3515A to 50μm wysokotemperaturowa czerwona taśma silikonowa z PET.Idealny do ochrony szkła LCD/PDA, maskowanie farbą i silikonowe gumowanie.
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Całkowita grubość | 50±5 μm |
| Gęstość powłoki suchej | 12±5 μm |
| Siła przyczepności | 600g±200g/25mm (180°) |
| Odporność na temperaturę | 180°C/30min |
| Warunki badania | 23±1°C, 50±5% RH |
| Materiał | PET + czerwony silikonowy klej |
![]()
![]()
Sanfeng Win New Materials (Jiangsu) Co., Ltd. (zwana dalej "Sanfeng Win"), założona w 2010 r., jest prywatnym przedsiębiorstwem integrującym badania i rozwój, produkcję i sprzedaż produktów klejących.Z wiodącą w branży technologią powlekania i profesjonalnym zespołem badawczo-rozwojowymSpecjalizujemy się w taśmach odpornych na wysokie temperatury, optycznych foliach ochronnych, nowych filmach niebieskich baterii energetycznych, foliach aerogelowych do pakowania na gorąco, taśmach fotowoltaicznych i arkuszach.Nasze produkty są szeroko stosowane w elektronice, ekrany telefonów komórkowych, PCB, opryskiwanie proszkiem, izolacja, cięcie, drukowanie tworzyw sztucznych, opakowania aluminiowe ogniw baterii, FPC, nowa energia i przemysł fotowoltaiczny.Pozostałe maszyny, wysokiej czystości warsztat czysty, i wielofunkcyjny kompozytowy precyzyjnej linii produkcyjnej powłoki, dostarczamy klientom z R & D, rozwiązania projektowe i zwrot z aplikacji rynkowych,umożliwiające niezależnym usługom produkcji masowej zapewnienie jakości produktu.