| MOQ: | 100 Rolls |
| Cena: | Zbywalny |
| Standardowe opakowanie: | Najpierw zgrzej je na gorąco, a następnie włóż do kartonu |
| Okres dostawy: | 7-10 dni |
| Metoda płatności: | T/T, L/C, D/P. |
| Wydajność dostaw: | 100000 rolek tygodniowo |
SFY-KX2525+2-3 to wysokotemperaturowa taśma silikonowa Kapton o grubości 40±5 μm. Charakteryzuje się silną odpornością na ciepło, dobrą przyczepnością, odpornością na alkohol/kwasy/alkalia, usuwaniem bez pozostawiania śladów, niską elektrolizą i odpornością na tarcie, wytrzymując 260°C przez 30 minut.
| Element | Specyfikacja |
|---|---|
| Grubość całkowita | 40±5 μm |
| Grubość suchej powłoki | 15±5 μm |
| Siła przyczepności | 80–200g/25mm |
| Odporność temperaturowa | 260°C/30 minut |
| Warunki testowania | 23±1°C, 50±5% RH |
| Okres przydatności do spożycia | 6 miesięcy |
![]()
![]()
![]()
Sanfeng Win New Materials (Jiangsu) Co., Ltd. (zwana dalej Sanfeng Win) została założona w 2010 roku. Jest to prywatne przedsiębiorstwo integrujące badania i rozwój, produkcję i sprzedaż produktów klejących, z wiodącą w branży technologią powlekania i profesjonalnym zespołem badawczo-rozwojowym. Firma specjalizuje się w produkcji taśm odpornych na wysokie temperatury, folii ochronnych do optyki, niebieskich folii do baterii nowej energii, folii do gorącego prasowania do opakowań aerogelu, perforowanych taśm fotowoltaicznych, tylnych arkuszy fotowoltaicznych i innych produktów, które są szeroko stosowane w elektronice, ekranach telefonów komórkowych, PCB, malowaniu proszkowym, izolacji, wykrawaniu, drukowaniu tworzyw sztucznych, owijaniu aluminiowych obudów ogniw bateryjnych, FPC, nowej energii, fotowoltaice i innych branżach.
Aby zapewnić wymagania dotyczące jakości produktu, firma jest wyposażona w precyzyjny sprzęt do powlekania oraz profesjonalnych specjalistów ds. badań i rozwoju oraz talentów technicznych.
Firma posiada warsztat czysty o wysokim stopniu oczyszczenia oraz wielofunkcyjną linię produkcyjną do precyzyjnego powlekania kompozytowego, zapewniając klientom usługi w zakresie badań i rozwoju, projektowania oraz informacji zwrotnej z zastosowań rynkowych, a także może świadczyć niezależne usługi masowej produkcji.