| Adedi: | 100 rulo |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart Paketleme: | Önce sıcak mühürleyin, ardından bunları kartona koyun |
| Teslim süresi: | Müzakere edilecek |
| Ödeme yöntemi: | T/T, L/C, D/P |
| Tedarik Kapasitesi: | Haftada 100000 Rulo |
SFY-KX2525+2-3, 40±5μm kalınlığında yüksek sıcaklıkta Kapton silikon banttır. Güçlü ısı direncine, iyi yapışmaya, alkol/asit/alkali direncine, kalıntı bırakmadan soyulmaya, düşük elektroliz ve sürtünme direncine sahiptir, 30 dakika boyunca 260°C'ye dayanıklıdır.
| Ürün | Özellik |
|---|---|
| Toplam Kalınlık | 40±5 μm |
| Kuru Kaplama Kalınlığı | 15±5 μm |
| Yapışma Mukavemeti | 80–200g/25mm |
| Sıcaklık Dayanımı | 260°C/30 dakika |
| Test Koşulu | 23±1°C, 50±5% RH |
| Raf Ömrü | 6 ay |
![]()
![]()
![]()
Sanfeng Win New Materials (Jiangsu) Co., Ltd. (bundan sonra Sanfeng Win olarak anılacaktır) 2010 yılında kurulmuştur. Yapışkan ürünlerin Ar-Ge, üretim ve satışını entegre eden özel bir kuruluştur, sektör lideri kaplama teknolojisine ve profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir. Şirket, yüksek sıcaklığa dayanıklı bantlar, optik koruyucu filmler, yeni enerji bataryası mavi filmleri, aerogel ambalaj sıcak pres filmleri, fotovoltaik delikli bantlar, fotovoltaik arka kaplamalar ve diğer ürünlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu ürünler elektronik, cep telefonu ekranları, PCB, toz boyama, yalıtım, kalıp kesme, baskı plastikleri, batarya hücresi alüminyum kasa sargısı, FPC, yeni enerji, fotovoltaik ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Ürün kalitesi gereksinimlerini karşılamak için şirket hassas kaplama ekipmanları ve profesyonel Ar-Ge ve teknik yeteneklerle donatılmıştır.
Şirket, müşterilere Ar-Ge, tasarım şemaları ve pazar uygulama geri bildirimleri sağlayan yüksek saflıkta temiz bir atölyeye ve çok fonksiyonlu kompozit hassas kaplama üretim hattına sahiptir ve bağımsız seri üretim hizmetleri sunabilir.