| MOQ: | 100 ρολά |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Τυπική συσκευασία: | Σφραγίστε πρώτα εν θερμώ και μετά τοποθετήστε τα στο χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7-10 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/t, l/c, d/p |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | Ρόλος 100000 την εβδομάδα |
Το TF-8 είναι μια ταινία από καθαρό φιλμ PTFE επικαλυμμένη με σιλικόνη PSA. Διαθέτει αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες έως 230°C, εξαιρετική αντικολλητική ιδιότητα, αντίσταση σε οξέα και αλκάλια. Διατίθεται σε γκρι, καφέ, μαύρο και κόκκινο χρώμα. Χρησιμοποιείται ευρέως σε ηλεκτρονικά, συσκευασίες, θερμοπλαστικά, αεροδιαστημική και χημικές βιομηχανίες.
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Συνολικό πάχος | 80±10 μm |
| Αντοχή ξεφλουδίσματος | 5–7 N/25mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 33 Mpa/25mm |
| Επιμήκυνση | 240% |
| Αντοχή σε θερμοκρασία | 70–230°C (μακροχρόνια) |
| Χρώμα | Γκρι |
![]()
![]()
Η Sanfeng Win New Materials (Jiangsu) Co., Ltd. (εφεξής Sanfeng Win) ιδρύθηκε το 2010. Είναι μια ιδιωτική επιχείρηση που ενσωματώνει Ε&Α, παραγωγή και πωλήσεις προϊόντων συγκόλλησης, με κορυφαία τεχνολογία επίστρωσης στον κλάδο και επαγγελματική ομάδα Ε&Α. Η εταιρεία ειδικεύεται στην παραγωγή ταινιών ανθεκτικών σε υψηλές θερμοκρασίες, οπτικών προστατευτικών φιλμ, μπλε φιλμ για μπαταρίες νέας ενέργειας, φιλμ θερμής πίεσης για συσκευασία αερογέλης, διάτρητων ταινιών φωτοβολταϊκών, πίσω φύλλων φωτοβολταϊκών και άλλων προϊόντων, τα οποία χρησιμοποιούνται ευρέως σε ηλεκτρονικά, οθόνες κινητών τηλεφώνων, PCB, ψεκασμό πούδρας, μόνωση, κοπή, εκτύπωση πλαστικών, περιτύλιξη περιβλημάτων αλουμινίου κυψελών μπαταριών, FPC, νέα ενέργεια, φωτοβολταϊκά και άλλες βιομηχανίες.
Για να διασφαλιστούν οι απαιτήσεις ποιότητας των προϊόντων, η εταιρεία είναι εξοπλισμένη με εξοπλισμό επίστρωσης ακριβείας και επαγγελματικό προσωπικό Ε&Α και τεχνικό.
Η εταιρεία διαθέτει εργαστήριο καθαρισμού υψηλής καθαρότητας και γραμμή παραγωγής σύνθετης επίστρωσης ακριβείας πολλαπλών λειτουργιών, παρέχοντας στους πελάτες λύσεις Ε&Α, σχεδιασμού και ανατροφοδότηση εφαρμογών στην αγορά, και μπορεί να προσφέρει ανεξάρτητες υπηρεσίες μαζικής παραγωγής.