| Adedi: | 100 rulo |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart Paketleme: | Önce sıcak mühürleyin, ardından bunları kartona koyun |
| Teslim süresi: | Müzakere edilecek |
| Ödeme yöntemi: | T/T, L/C, D/P |
| Tedarik Kapasitesi: | Haftada 100000 Rulo |
TF-8 silikon PSA ile kaplanmış saf bir PTFE film bantıdır. 230 ° C'ye kadar yüksek sıcaklığa dayanıklı, mükemmel yapışmazlık, asit ve alkali dayanıklılığı vardır. Gri, kahverengi, siyah ve kırmızı renkte mevcuttur.Elektronikte yaygın olarak kullanılır, ambalaj, termoplastik, havacılık ve kimyasal endüstriler.
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Toplam Kalınlık | 80±10 μm |
| Kavrulma Gücü | 5 ̊7 N/25 mm |
| Çekim Gücü | 33 Mpa/25 mm |
| Uzunluk | % 240 |
| Sıcaklık Direnci | 70°230°C (uzun süreli) |
| Renk | Gri. |
![]()
![]()
Sanfeng Win New Materials (Jiangsu) Co., Ltd. (bundan sonra Sanfeng Win olarak adlandırılır) 2010 yılında kuruldu.endüstri lideri kaplama teknolojisi ve profesyonel bir Ar-Ge ekibi ileŞirket, yüksek sıcaklığa dayanıklı bantlar, optik koruyucu filmler, yeni enerji bataryası mavi filmler, aerogel ambalajı sıcak baskı filmleri,Fotovoltaik delikli bantlarElektronik, cep telefonu ekranları, PCB, toz püskürtme, yalıtım, matkap kesme, baskı plastiklerinde yaygın olarak kullanılan fotovoltaik arka tabakalar ve diğer ürünler,Pil hücresi alüminyum kaplama, FPC, yeni enerji, fotovoltaik ve diğer endüstriler.
Ürün kalitesi gereksinimlerini sağlamak için, şirket hassas kaplama ekipmanları ve profesyonel Ar-Ge ve teknik yeteneklerle donatılmıştır.
Şirketin yüksek saflıklı temiz bir atölyesi ve müşterilere Ar-Ge, tasarım planları ve pazar uygulaması geri bildirimleri sağlayan çok fonksiyonel kompozit hassas kaplama üretim hattı vardır.ve bağımsız seri üretim hizmetlerine koyabilir..