| MOQ: | 100 Rolls |
| Cena: | Zbywalny |
| Standardowe opakowanie: | Najpierw zgrzej je na gorąco, a następnie włóż do kartonu |
| Okres dostawy: | 7-10 dni |
| Metoda płatności: | T/T, L/C, D/P. |
| Wydajność dostaw: | 100000 rolek tygodniowo |
TF-8 to taśma z czystej folii PTFE powlekana silikonowym klejem PSA. Charakteryzuje się odpornością na wysokie temperatury do 230°C, doskonałą nieprzywieralnością oraz odpornością na kwasy i zasady. Dostępna w kolorach szarym, brązowym, czarnym i czerwonym. Szeroko stosowana w przemyśle elektronicznym, opakowaniowym, termoplastycznym, lotniczym i chemicznym.
| Przedmiot | Specyfikacja |
|---|---|
| Grubość całkowita | 80±10 µm |
| Siła odrywania | 5–7 N/25mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 33 MPa/25mm |
| Wydłużenie | 240% |
| Odporność temperaturowa | 70–230°C (długoterminowa) |
| Kolor | Szary |
![]()
![]()
Sanfeng Win New Materials (Jiangsu) Co., Ltd. (zwana dalej Sanfeng Win) została założona w 2010 roku. Jest to prywatne przedsiębiorstwo integrujące badania i rozwój, produkcję i sprzedaż produktów klejących, posiadające wiodącą w branży technologię powlekania i profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy. Firma specjalizuje się w produkcji taśm odpornych na wysokie temperatury, folii ochronnych optycznych, niebieskich folii do baterii nowej generacji, folii do gorącego prasowania opakowań aerogelowych, perforowanych taśm fotowoltaicznych, tylnych arkuszy fotowoltaicznych i innych produktów, które są szeroko stosowane w elektronice, ekranach telefonów komórkowych, PCB, malowaniu proszkowym, izolacji, wykrawaniu, druku tworzyw sztucznych, owijaniu aluminiowych obudów ogniw bateryjnych, FPC, nowej energii, fotowoltaice i innych branżach.
Aby zapewnić wymagania dotyczące jakości produktów, firma jest wyposażona w precyzyjne urządzenia do powlekania oraz profesjonalnych specjalistów ds. badań i rozwoju oraz techników.
Firma posiada warsztat czysty o wysokiej czystości oraz wielofunkcyjną linię produkcyjną do precyzyjnego powlekania kompozytowego, zapewniając klientom badania i rozwój, projekty projektowe i informacje zwrotne dotyczące zastosowań rynkowych, a także możliwość świadczenia niezależnych usług masowej produkcji.